LOC Tenisa halle

LOC Tenisa halle 5988 m2 platībā pieejami 5 slēgti tenisa korti ar “hard” segumu un iesildīšanās zonu, Fitnesa zāle aprīkota ar jaunākas paaudzes trenažieriem un treniņu inventāru, Baltā zāle pielāgota TRX un brīvo kustību, grupu un individuāliem treniņam, izmantojama arī…

0
(0)

LOC Tenisa halle 5988 m2 platībā pieejami 5 slēgti tenisa korti ar “hard” segumu un iesildīšanās zonu, Fitnesa zāle aprīkota ar jaunākas paaudzes trenažieriem un treniņu inventāru, Baltā zāle pielāgota TRX un brīvo kustību, grupu un individuāliem treniņam, izmantojama arī kā konferenču zāle un tenisa sacensību laikā kā spēlētāju atpūtas telpa, bet Sarkanā zāle paredzēta nelielu grupu treniņiem. 15300 m2 lauka teritorijā pie halles izvietoti 4 atklāta tipa tenisa korti ar “hard” segumu un iesildīšanās siena, kā arī 6 pludmales tenisa vai pludmales volejbola laukumi. Apmeklētāju ērtībai pieejams informācijas centrs, ģērbtuves, sporta preču veikals un kafejnīca.

LOC Tennis Hall with an area of 5988 m2 has 5 indoor tennis courts, featuring hard cover and a warm-up area, Fitness Hall equipped with the most advanced exercise and training equipment, White Hall adapted for TRX and free movement, group and individual training, also used as a conference room and as a lounge for players during tennis competitions, while the Red Hall is designed for small group training. The 15300 m2 large outdoor space next to the hall has 4 open tennis courts with hard cover and a warm-up wall, as well as 6 beach tennis or beach volleyball courts. An information centre, locker rooms, merchandise shop and cafe are available for the convenience of visitors.

0 / 5. 0